PLOVDIV 1BEACH – VOLLEY – SENIORKE I SENIORI – BALKANSKO PRVENSTVO 2015.

Milena Matić i Marija Milošević osvojile zlato, a Stefan Basta i Lazar Kolarić srebro u Plovdivu

Milena Matić i Marija Milošević osvojile zlatnu, a Stefan Basta i Lazar Kolarić srebrnu medalju na drugom turniru Balkanskog prvenstva 2015. u beach – volley u konkurenciji seniorki i seniora, koji je danas završen u Plovidvu, u Bugarskoj.

U ženskoj konkurenciji, Nina Škarić i Katarina Raičević su zauzele deveto mesto, a u muškoj konkurenciji Raško Jovanović i Saša Surla su zauzeli sedmo mesto.

Povezana vest:  Revanš finala Kupa CEV odbojkašica u subotu u Gdanjsku

Milena Matić i Marija Milošević su u polufinalu pobedile turski par Jildirim/Nezir sa 2:0 (21:18, 21:15), a u finalu Četin/Aktaš iz Turske sa 2:0, po setovima 21:6 i 21:14.

Stefan Basta i Lazar Kolarić su u polufinalu pobedili turski par Mermer/Šekerdži sa 2:1 (21:19, 16:21, 18:16). U finalu, Kolev i Mitev iz Bugarske su pobedili Bastu i Kolarića sa 2:0, po setovima 22:20 i 21:19.

Na prvom turniru, odigranom u Burhanijeu, u Turskoj, Stefan Basta i Lazar Kolarić zauzeli su 3. mesto i osvojili bronzanu medalju.

Povezana vest:  Ivanjica ponovo domaćin mlađim odbojkaškim reprezentacijama Srbije