Wiener_Liga-odbojka

WINER LIGA

Požarevljanima tri boda u Staroj Pazovi

Jedinstvo – Mladi radnik 1:3 (21:25, 21:25, 25:14, 17:25)

Hala sportova u Staroj Pazovi. Gledalaca: 250. Sudije: Goran Gradinski i Dejan Rogić (obojica iz Beograda). Trajanje meča: 102 minuta.

JEDINSTVO: Matijašević 1, Micić 19, Ilijin 17, Majstorović 4, Manojlović, Drapšin 13, Janković (libero), Matić 8, Škrbić 9, Horvat, Mladenović, Vuksanović. Trener: Željko Vukelić.

Povezana vest:  Sjajan početak Vip Beach Mastersa u Kragujevcu

MLADI RADNIK: Munćan 10, Duduj 7, Kostić 3, P. Petrović 12, Vasić 21, Šormaz 8, Peković (libero), Vulović, Vladisavljev 1, N. Petrović, Marinković. Trener: Dragan Bonić.

Mladi radnik je, baš kao i prošle sezone, slavio na gostovanju protiv Jedinstva u Staroj Pazovi. Požarevljani su na startu sezone uknjižili vredna tri boda i jasno su nagovestili ambicije da budu u gornjem delu tabele.

Povezana vest:  SENIORI – XXII SVETSKA LIGA 2011., Igor Kolaković saopštio širi spisak kandidata

Domaći su dobro počeli (5:2), ali nisu nastavili u istom ritmu. Najviše zahvaljujući sjajnom bloku gosti su preokrenuli i dobili prvi set. Ni u drugom setu nije viđena drugačija slika, predvođeni novim dizačem Ivanom Kostićem Požarevljani su relativno lako duplirali prednost.

Tek tada su zaigrali bolje Staropazovčani, koji su u trećem setu bili dominantni, goste su ostavili na svega 14 osvojenih poena. Ipak, za nešto više nisu imali snage, pa je znatno iskusnija ekipa Mladog radnika mirno privela susret kraju i osvojila čitav plen protiv Jedinstva.

Povezana vest:  SP JAPAN 2010, Optimizam uoči meča sa Kostarikom