juniori_2012_grupn2

JUNIORI – XXIII EP 2012.

Srbija na startu EP protiv Belgije

Muška juniorska reprezentacija Srbije prvi meč u A grupi XXIII EP 2012, koje će se odigrati od 24. avgusta do 02. septembra u Randersu, u Danskoj i Gdinji, u Poljskoj, odigraće 25. avgusta od 15,30 časova protiv Belgije. Srbija će u 2. kolu (26. avgust) igrati protiv Rusije (15,30), a u 3. Kolu (27. avgust) protiv Finske (15,30). Posle dana pauze, u 4. kolu (29. avgust) rival Srbiji biće Poljska od 20,30 časova, a u poslednjem, 5. kolu (30. avgust) Italija od 18,00 časova.

U B grupi, u Randersu, u Danskoj, igraće Danska, Bugarska, Španija, Turska, Grčka i Nemačka. Po dve prvoplasirane iz obe grupe izboriće plasman u polufinale.

JUNIORI – XXIII EP 2012. – RANDERS, DANSKA I GDINJA, POLJSKA (24. AVGUST – 02. SEPTEMBAR) – RASPORED UTAKMICA:

Povezana vest:  JUNIORI – XXII EP 2010., Treća pobeda protiv Belgije

A GRUPA – GDINJA, POLJSKA (DVORANA GDINJA):

1. KOLO – SUBOTA, 25. AVGUST:

SRBIJA – BELGIJA         15,30

RUSIJA – ITALIJA          18,00

POLJSKA – FINSKA       20,30

2. KOLO – NEDELJA, 26. AVGUST:

SRBIJA – RUSIJA          15,30

ITALIJA – FINSKA         18,00

POLJSKA – BELGIJA 20,30

3. KOLO – PONEDELJAK, 27. AVGUST:

SRBIJA – FINSKA          15,30

RUSIJA – BELGIJA         18,00

POLJSKA – ITALIJA       20,30

UTORAK, 28. AVGUST – SLOBODAN DAN.

4. KOLO – SREDA, 29. AVGUST:

SRBIJA – POLJSKA        20,30

RUSIJA – FINSKA          15,30

BELGIJA – ITALIJA        18,00

5. KOLO – ČETVRTAK, 30. AVGUST:

SRBIJA – ITALIJA          18,00

FINSKA – BELGIJA        15,30

POLJSKA – RUSIJA        20,30

Po pravilima CEV, plasman ekipa sa istim brojem bodova se određuje prvo na osnovu broja pobeda, zatim na osnovu set količnika, a ukoliko je i broj pobeda i set količnik identičan, na osnovu poen količnika.

Povezana vest:  Predsednik Tadić čestitao odbojkašima osvajanje zlata

B GRUPA – RANDERS, DANSKA (DVORANA SKAJLAJN)

1. KOLO – PETAK, 24. AVGUST:

GRČKA – ŠPANIJA         15,00

NEMAČKA – TURSKA     17,30

BUGARSKA – DANSKA   20,00

2. KOLO – SUBOTA, 25. AVGUST:

NEMAČKA – ŠPANIJA     15,00

TURSKA – DANSKA       17,30

BUGARSKA – GRČKA     20,00

3. KOLO – NEDELJA, 26. AVGUST:

TURSKA – ŠPANIJA             15,00

GRČKA – DANSKA               17,30

NEMAČKA – BUGARSKA       20,00

PONEDELJAK, 27. AVGUST – SLOBODAN DAN.

4. KOLO – UTORAK, 28. AVGUST:

ŠPANIJA – DANSKA       15,00

BUGARSKA – TURSKA   17,30

GRČKA – NEMAČKA       20,00

Povezana vest:  Brazil pobedio Slovačku u Kladovu

5. KOLO – SREDA, 29. AVGUST:

BUGARSKA – ŠPANIJA   15,00

GRČKA – TURSKA         17,30

NEMAČKA – DANSKA     20,00

Po pravilima CEV, plasman ekipa sa istim brojem bodova se određuje prvo na osnovu broja pobeda, zatim na osnovu set količnika, a ukoliko je i broj pobeda i set količnik identičan, na osnovu poen količnika.

GDINJA, POLJSKA (DVORANA GDINJA):

SUBOTA, 01. SEPTEMBAR:

POLUFINALE – TERMINI SU 18,00 I 20,30 (TAČNA SATNICA ĆE NAKNADNO BITI SAOPŠTENA):

A 1 – B 2

B 1 – A 2

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA – TERMINI SU 13,00 I 15,30 (TAČNA SATNICA ĆE NAKNADNO BITI SAOPŠTENA):

A 3 – B 4

B 3 – A 4

NEDELJA, 02. SEPTEMBAR:

FINALE:                                    18,00

MEČ ZA TREĆE MESTO:             15,30

MEČ ZA PETO MESTO:               12,30

MEČ ZA SEDMO MESTO:           10,00