loptaSENIORI – KUP IZAZIVAČA 2014.
Trijumf Crvene zvezde posle četiri seta

Odbojkaši Crvene zvezde ostvarili su važnu pobedu u prvoj utakmici 2. kola Kupa Izazivača 2014. Crvena zvezda je večeras, u dvorani Šumice u Beogradu, savladala Hurikani Loimaa iz Finske, za koji igra Vladimir Čedić, sa 3:1, po setovima 25:21, 25:22, 23:25 i 25:23, posle 114 minuta igre. Revanš utakmica će odigrati u Loimai, u Finskoj, 26. novembra od 17,30 časova po našem vremenu.
Po propozicijama CEV, za pobede od 3:0 i 3:1 dobijaju se 3 boda, a ukoliko se meč završi rezultatom 3:2 pobednik dobija 2 boda, a poraženi 1 bod. Ukoliko ekipe osvoje isti broj bodova, o konačnom pobedniku odlučiće „zlatni set“, koji će se odigrati odmah završetku druge utakmice.
Povezana vest:  VINER LIGA, SENIORKE, Vizura nanela Spartaku prvi poraz, TENT bolji od Kolubare