partizan_pionirSLOHOKEJ LIGA

Olimpija odnela tri boda iz Pionira

U večerašnjem derbi meču Slohokej lige, između Partizana i Olimpije, hokejaši Olimpije bili su bolji od crno belih, pobedivši rezultatom 3:2, u okviru četrnaestog kola Slohokeja.

Susret dve vodeće ekipe Slohokeja, Partizana i Olimpije, doneo je vrlo izjednačenu utakmicu i dobar hokej u Pioniru.

Prvu trećinu crno beli su okončali u svoju korist, rezultatom 1:0, dok su u drugoj deonici gosti postigli dva pogotka za rezultat 0:2 u njihovu korist, a treća trećina završena je rezultatom 1:1.

Povezana vest:  I ove godine kvalitetni programi za predstojeći zimski raspust

Strelci dva pogotka za crno bele su bili Marko Kovačević u 14. minutu, i Marko Milovanović u 46. minutu utakmice.

-Mislim da je ovo bila jedna tvrda utakmica, napravili smo dosta faulova i to nam se vratilo. Olimpija je tim koji ume da iskoristi igrača više, a večeras smo im puno puta dozvolili tu situaciju. Ali idemo dalje, pred nama je utakmica sa Zagrebom u sredu i moramo da se koncentrišemo na to / rekao je nakon utakmice Boris Gabrić, napadač crno belih.