partizan_maribor_beograd_golman_martSLOHOKEJ LIGA

Pobeda hokejaša Partizana protiv Graca

Hokejaši Partizana pobedili večeras u Pioniru ekipu Graz 99ers u okviru 18. kola Slohokeja, rezultatom 3:0. Ovo je ujedno i četrnaesta pobeda crno belih u Slohokeju do sada.

Strelac prvog gola na ovom meču, u prvoj trećini,  je bio Marko Kovačević u 12. minutu, na asistenciju Marka Prokića. Druga trećina je protekla bez golova, a u trećoj deonici pogotke za crno bele postigli su Marko Sretović u 44. minutu, na asistenciju Miloša Babića i Patrik Olet u poslednjem minutu utakmice.

Povezana vest:  STRELJAŠTVO, Vasiljević šampion države, Nedić novi rekorder Srbije

Osamnaestim kolom se završava drugi krug Slohokeja, ali će crno beli u subotu 11. decembra u Pioniru igrati zaostali meč drugog kola sa ekipom HK MK Bled.