partizan_pionirSLOHOKEJ

Partizan slavio protiv Triglava

Savladavši večeras u Pioniru ekipu Triglava rezultatom 5:1 (1:0, 1:0, 3:1), u okviru 25. kola Slohokeja, hokejaši Partizana zabeležili su 12. uzastopnu pobedu u sezoni. Ovaj trijumf je crno belima treća pobeda protiv Triglava, a ukupno 22. u dosadašnjem toku Slohokeja.

Sjajni Nemanja Vučurević, upisao se večeras dva puta u listu strelaca, kod prvog gola mu je asistirao Anže Terlikar, a kod drugog Marko Kovačević. Kapiten Partizana, Marko Milovanović, u 43. minutu postiže treći pogodak za Partizan na asistenciju Patrika Oleta, a Kanađanin je asistirao i Marku Sretoviću kod četvrtog gola Partizana. U 53. minutu, poslednji, peti pogodak za Partizan na ovom meču postiže Marko Kovačević, na asistenciju Gorana Ristića.

Povezana vest:  KUGLANJE, Počinje trka u super ligama Srbije, kuglaši Beograda i kuglašice Pionira brane titule

Partizan je na večerašnjoj utakmici imao 14+10 minuta kazni, a gostujući Triglav 10+10 minuta.

S obzirom da se meč 26. kola koji je Partizan trebalo da igra 19. januara u Beogradu protiv ekipe HK MK Bled, pomera za subotu 29. januar, sledeći meč koji crno beli igraju je derbi protiv Olimpije, u Ljubljani 22. januara.