Hokej 042SLOHOKEJ LIGA

Poraz Partizana u prvom meču finala plej – ofa

Hokejaši Partizana izgubili su večeras od domaćeg Maribora sa 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) u prvoj utakmici finala plej-ofa Slohokej lige.

Ekipa Maribora nalazi se na korak od osvajanja titule, pošto se finalna serija igra na dve pobede.

Domaćin je poveo u sedmom minutu pogotkom Gregora Slaka, ali je dva minuta pre kraja prve četvrtine izjednačio Majkl Voling.

Povezana vest:  AMERIČKI FUDBAL, SAFS, Američka ambasadorka na treningu šampiona u Kragujevcu

Crno-beli su do potpunog preokreta došli u poslednjem minutu druge trećine preko Juraja Liške.

Ipak, poslednja trećina pripala je Mariboru, koji je izjednačio golom Aleša Burnika u 51. minutu, a do pobede došao u poslednjem minutu utakmice drugim pogotkom Slaka.

Revanš utakmica igra se 2. marta u hali Pionir u Beogradu.