pkb_kolubara

PKB bolji od Kolubare

PKB – KOLUBARA 24:21 (12:10)

Beograd – Dvorana: SC Voždovac na Banjici. Gledalaca: 200. Sudije: Miskin (Sombor), Adamović (Crvenka). Sedmerci: PKB 5 (5), Kolubara 5 (3). Isključenja: PKB 10, Kolubara 12 minuta.

PKB: Zdravković, Filipović, Živković, Milojević 1, Ognjanović 6, B. Todorović 8 (5), Mihailović 1, Ostojić 1, Alčaković 2, Radovanović (16 odbrana, sedmerac), Petrović 1, D. Todorović 1, Andrejević, Simić, Bećirović 3.

Povezana vest:  Tigrice iz Radničkog Kragujevac pobednice Kupa Srbije

KOLUBARA: Đukić, Miljanić, Lomić 6, Žarković, Marković 6, Nenadić 5, Tomić 3, Ristić, Jaćimović 4 (3), Đorđević (18 odbrana), Petrović 1, Radojičić, Trivić, Žarković, Mitrović 2.

Igrač utakmice: M. Radovanović

Semafor: 2:4 (7), 5:6 (17), 8:9 (25), 15:11 (35), 18:18 (47), 21:20 (53), 24:20 (58)

Posle velike borbe u ne baš lepom meču Kravice su uspele da savladaju Krtice i tako upišu dva nova boda na Banjici. Rezultatska klackalica viđena je do 50. minuta, gosti su bili bolji u prvih 25, domaći u drugih 25 minuta. Od 52. minuta sledila je serija Mlekadžija 3:0. U tim trenucima sjajno su igrali braća Todorović, dok je Radovanović bio nerešiva enigma za goste.

Povezana vest:  SP ŠPANIJA 2013 REZULTATI, Pobede Srbije i Slovenije, još jedan poraz Crne Gore