partizan_rukomet

Očekivan poraz Partizana u Hamburgu

Rukometaši Partizana izgubili su danas od nemačkog Hamburga sa 30:24 (17:13) u utakmici četvrtog kola A grupe Lige šampiona.
Crno-beli su dobro počeli meč, kao i svaki put ove sezone u elitnom klupskom takmičenju, ali usledio je neshvatljiv pad u igri, posebno u drugom poluvremenu, kada su prvi gol dali tek u osmom minutu i to iz sedmerca.
Hamburg je posle treće pobede ostao u trci za prva dva mesta u grupi, dok je Partizan na pretposlednjem mestu sa skorom 1:3 i bodom više ispred Monpeljea.
Najefikasniji u srpskom timu sa po pet golova bili su Nenad Maksić i Miloš Ivošević sa pet golova, dok su Hamburg predvodili Mihael Kraus sa osam golova, sedam je postigao Hans Lindberg, a pet Domagoj Duvnjak.
Sledeću utakmicu u LŠ rukometaši Partizana igraju 18. novembra kada u Nišu gostuje francuski Monpelje.
Povezana vest:  Đurković novi predsednik Rukometnog saveza Srbije