partizan rukometPartizan jači od Kolubare

Rukometaši Partizana pobedili su večeras u hali na Banjici ekipu Kolubare iz Lazarevca sa 34:26 (17:9) u zaostaloj utakmici 14. kola Superlige Srbije.
Ubedljivoj pobedi Partizana doprineli su raposloženi šuteri, kao i golman Dejan Vasić. Partizan je u prvih 30 minuta imao pet igrača sa po dva postignuta gola.
Do najveće prednosti na meču aktuelni srpski šampion imao je u 50. minutu, kada je razlika iznosila devet golova.
-Vodili smo sve vreme i igrali jednu dobru utakmicu. S te strane sam zadovoljan, ali nisam time što smo primili mnogo golova – rekao je trener crno-belih Aleksandar Brković.
Najefikasniji u Partizanu bio je Aleksandar Radovanović koji je postigao šest golova, dok je Aleksandar Pilipović predvodio goste sa osam pogodaka.
Crno-beli u subotu, 16. februara u Nišu dočekuju Hamburg u okviru devetog kola Lige šampiona.

Povezana vest:  Srpske rukometašice žele pobede protiv Hrvatica