kanjiza kup partizanPartizan izgubio od Bahreina

Crno-beli rukometaši izgubili su na prvom meču turnira „Kanjiža kup 2013“. Prošlogodišnjeg osvajača Kupa savladao je Bahrein rezultatom 28:25 (15:12).
Duža klupa Bahreina donela je i više raspoloženih šutera, pa je kao najefikasniji igrač meča završio Madar sa 8 pogodaka. U Partizanu su ga pratili Dimitrijević i Marsenić sa po 5 golova.
Bahrein je tokom većeg dela meča bežao Partizanu za 3 gola razlike. Do izjednačenja crno-beli stižu tek u 44. minutu, ali kao da više od toga nisu mogli.
Bila je ovo prilika da trener Partizana, Aleksandar Brković, još jednom pred početak sezone proveri svoj podmlađeni tim, pa je poslednjih 10 minuta pustio Đuričića, Radovanovića i Sretenovića da se izvore za minutažu.
Partizan sutra, takođe, od 18 sati, igra protiv turske ekipe Nilufer Beledijesport. Finale, kao i borba za 3. i 5. mesto zakazani su za nedelju.