dusan lajovic 1 dan

Pobeda Lajovića na startu

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u drugo kolo jakog turnira iz serije 500 u Hamburgu, pošto je danas na startu pobedio Francuza Kenija De Šepera rezultatom 6:3, 6:2.
Lajović je odigrao dobar meč i lako je zabeležio pobedu posle svega 63 minuta igre.
U prvom setu, srpski teniser je iskoristio jednu od dve prilike za brejk, dok je u drugom dva puta oduzeo protivniku servis.
Francuski teniser je u oba seta imao po jednu brejk šansu, ali je Lajović dobrim servisima uspeo da ih spasi.
Lajović će u drugom kolu imati mnogo teži zadatak, jer će mu protivnik biti Argentinac Karlos Berlok.
Na turniru u Hamburgu učestvuje i Filip Krajinović, koji će od 16 časova u prvom kolu igrati protiv Nemca Jana Lenarda.