jelena_jankovic_us_open_2010JU ES OPEN 2010

Rezultati drugog dana (31. avgust)

 

SINGL, MUŠKARCI PRVO KOLO

 

[1] R Nadal (ESP) d T Gabashvili (RUS) 76(4) 76(4) 63

[3] N Djokovic (SRB) d V Troicki (SRB) 63 36 26 75 63

[8] F Verdasco (ESP) d F Fognini (ITA) 16 75 61 46 63

[10] D Ferrer (ESP) d A Dolgopolov (UKR) 62 62 63

A Clement (FRA) d [16] M Baghdatis (CYP) 63 26 16 64 75

[19] M Fish (USA) d J Hajek (CZE) 60 36 46 60 61

[23] F Lopez (ESP) d S Giraldo (COL) 64 64 64

J Chardy (FRA) d [24] E Gulbis (LAT) 62 76(1) 64

J Benneteau (FRA) d [28] R Stepanek (CZE) 64 62 46 64

P Polansky (CAN) d [30] J Monaco (ARG) 62 76(5) 63

[31] D Nalbandian (ARG) d R De Voest (RSA) 76(4) 36 64 67(6) 64

J Blake (USA) d K Vliegen (BEL) 63 62 64

E Schwank (ARG) d Robby Ginepri (USA) 64 76(3) 46 63

D Istomin (UZB) d M Gonzalez (ARG) 75 75 61

T Robredo (ESP) d L Rosol (CZE) 64 63 61

D Gimeno-Traver (ESP) d J Nieminen (FIN) 76(1) 64 63

B Becker (GER) d D Brands (GER) 6(1) 76(5) 64

B Paire (FRA) d R Schuettler (GER) 63 63 46 36 76(2)

Povezana vest:  Federer se u Haleu sprema za Vimbldon

F Serra (FRA) d F Mayer (GER) 75 62 60

P Petzschner (GER) d D Lojda (CZE) 63 61 61

A Mannarino (FRA) d P Riba (ESP) 36 61 64 46 76(1)

P Cuevas (URU) d J Silva (BRA) 76(0) 61 62

 

DUBL, MUŠKARCI, PRVO KOLO

 

M Damm (CZE) / F Polasek (SVK) d [3] L Dlouhy (CZE) / L Paes (IND) 67(7) 63 64

[5] L Kubot (POL) / O Marach (AUT) d R Hutchins (GBR) / S Lipsky (USA) 76(4) 63

M Melo (BRA) / B Soares (BRA) d [6] F Cermak (CZE) / M Mertinak (SVK) 76(4) 75

M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) d G Garcia-Lopez (ESP) / A Montanes (ESP) 63 64

[10] W Moodie (RSA) / D Norman (BEL) d A Courtney (USA) / M Shabaz (USA) 63 64

[14] S Aspelin (SWE) / P Hanley (AUS) d M Russell (USA) / D Tursunov(RUS) 63 36 63

[16] R Bopanna (IND) / A Qureshi (PAK) d B Battistone (USA) / R DeHeart (USA) 63 76(7)

S Stakhovsky (UKR) / M Youzhny (RUS) d Y Lu (TPE) / J Tipsarevic (SRB) 76(12) 76(2)

R Ram (USA) / B Reynolds (USA) d S Huss (AUS) / A Sa (BRA) 63 63

M Chiudinelli (SUI) / L Lacko (SVK) d D Martin (USA) / D Young (USA) 64 75

 

SINGL ŽENE, PRVO KOLO

 

(1) Caroline Wozniacki (DEN) d. (WC) Chelsey Gullickson (USA) 61 61

Povezana vest:  Izner bolji od Dimitrova

(4) Jelena Jankovic (SRB) d. Simona Halep (ROU) 64 46 75

(7) Vera Zvonareva (RUS) d. (Q) Zuzana Kucova (SVK) 62 61

Kateryna Bondarenko (UKR) d. (8) Li Na (CHN) 26 64 62

(9) Agnieszka Radwanska (POL) d. Arantxa Parra Santonja (ESP) 64 63

(11) Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Kimiko Date Krumm (JPN) 62 46 61

(14) Maria Sharapova (RUS) d. Jarmila Groth (AUS) 46 63 61

(15) Yanina Wickmayer (BEL) d. Alla Kudryavtseva (RUS) 61 62

Andrea Petkovic (GER) d. (17) Nadia Petrova (RUS) 62 46 76(4)

(18) Aravane Rezai (FRA) d. Magdalena Rybarikova (SVK) 76(5) 76(7)

(22) María José Martínez Sánchez (ESP) d. (WC) Jamie Hampton (USA) 64 36 60

(23) Maria Kirilenko (RUS) d. Barbora Zahlavova Strycova (CZE) 75 64

(25) Alexandra Dulgheru (ROU) d. Julie Coin (FRA) 63 61

(Q) Tamira Paszek (AUT) d. (26) Lucie Safarova (CZE) 26 75 62

(Q) Lourdes Domínguez Lino (ESP) d. (30) Yaroslava Shvedova (KAZ) 64 36 62

(31) Kaia Kanepi (EST) d. Alizé Cornet (FRA) 36 61 60

Povezana vest:  WTA LISTA, Jankovićeva popravila plasman

Julia Goerges (GER) d. Romina Oprandi (ITA) 63 64

Dominika Cibulkova (SVK) d. Stefanie Voegele (SUI) 62 46 75

Patty Schnyder (SUI) d. Kirsten Flipkens (BEL) 61 63

Sofia Arvidsson (SWE) d. Sorana Cirstea (ROU) 61 62

Anastasija Sevastova (LAT) d. Regina Kulikova (RUS) 60 20 ret. (low back injury)

Peng Shuai (CHN) d. (WC) Shelby Rogers (USA) 67(5) 76(3) 63

Iveta Benesova (CZE) d. (Q) Nuria Llagostera Vives (ESP) 63 76(6)

Bethanie Mattek-Sands (USA) d. Anabel Medina Garrigues (ESP) 46 64 61

Chan Yung-Jan (TPE) d. Anne Keothavong (GBR) 26 61 61

Chang Kai-Chen (TPE) d. Carla Suárez Navarro (ESP) 62 64

Sabine Lisicki (GER) d. (WC) Coco Vandeweghe (USA) 61 60

Yvonne Meusburger (AUT) d. Jill Craybas (USA) 36 75 60

Urszula Radwanska (POL) d. Anna Chakvetadze (RUS) 63 63

(Q) Akgul Amanmuradova (UZB) d. Chanelle Scheepers (RSA) 63 64

(Q) Mirjana Lucic (CRO) d. Alicia Molik (AUS) 76(5) 61

(WC) Beatrice Capra (USA) d. Karolina Sprem (CRO) 61 63