novak_djokovic_rim1ATP PARIZ

Pobeda Đokovića nad Monakom

Novak Đoković – Huan Monako 2:0 (6:4,6:3)

Samo sat i 23 minuta bilo je potrebno Novaku Đokoviću, trećem reketu sveta da savlada Huana Monaka u drugom kolu Masters turnira u Parizu. Iako rezultat deluje da je srpski teniser bio ubedljiv tokom celog meča prvi gemovi meča nisu tako delovali.

Povezana vest:  ROLAN GAROS, Poraz Čilića, pobede Ferera, Stakhovskog i Nišikorija

Đoković je u prvom setu gubio sa 3:1 ali se onda “probudio” i zaigrao sigurnije, kako on ume, i zasluženo trijumfovao u ovom meču.

Naredni protivnik Đokoviću biće bolji iz meča Džon Izner (SAD) – Majkl Lodra (Francuska). Obojica tenisera su odlični tako da ostaje da se vidi sa kim će Novak da se sastane Izner je odličan na servisu dok je Lodra Francuz i on će doći na finale Dejvis kupa u Beograd (3. do 5. decembar).

Povezana vest:  WTA ROLAN GAROS 2010, Jankovićeva u osmini finala