Najbolji teniser sveta Novak Ðoković saopštio je večeras da neće igrati na Mastersu u Indijan Velsu.

„Žao mi je što neću videti moje navijače u Indijan Velsu i igram u pustinji, jednom od mojih omiljenih mesta. Nadam se da se vidimo sledeće godine“, napisao je Ðoković na društvenim mrežama.

Ðoković je do sada pet puta trijumfovao u Indijan Velsu, poslednji put 2016. godine.

Povezana vest:  Francisco Roig, jedan od Nadalovih trenera, održao trening sa decom koja žele da se bave profesionalno tenisom

Masters u Indijan Velsu igra se od 7. do 17. oktobra.