Ana Ivanović poklekla pred Svetlanom Kuznjecovom

IMG_4095Rusija povela protiv Srbije sa 1:0 u meču Fed kupa u Areni. Najbolja teniserka ruskog FED kup tima, četvrta igračica sveta Svetlana Kuznjecova je bez prevelike muke pobedila je Anu Ivanović  na otvaranju derbi duela prvog kola Svetske grupe I.

Rezultat po setivma bio je 2:0, po setovima – 6:1, 6:4. Meč je trajao malo više od sat vremena, tančnije 71 minut.

Ana se malo trgnula pred sam kraj prvog seta i uspela da osvoji jedan gem. I tama kad je publika u Areni pomislia da se Ana konačno probudila posle brejka koga je napravila u drugom setu i povela sa 4:2, desilo se nešto  čemu će se verovatno mnogo pričati ovih dana. Naime glavni sudija meča, Španac Paskval Marija toliko je iznervirao najlepšu teniserku sveta koja je “glatko” izgubila naredni gem, a onda preostala dva do kraja meča