Ana Ivanovic Madrid

WTA ROLAN GAROS 2013

Radvanjska opet prejaka za Ivanovićevu

Srpska teniserka Ana Ivanović nije uspela da se plasira u četvrtfinale Rolan Garosa, pošto je večeras, sedmi put uzastopno, izgubila od Poljakinje Agnješke Radvanjske sa 6:2, 6:4. Meč je trajao 81 minut, a Ana ponovo nije imala rešenja za Poljakinju, kojoj nije uzela ni set već pune četire godine.
Trenutni skor u međusobnim duelima je 7:3 za Radvanjsku, kojoj je, ruku na srce, mnogo pomogla Ivanovićeva, pogotovo u finišu drugog seta.
Ana je posle 2:4 uspela da se vrati, izjednači na 4:4, a onda je potom opet stala i na kraju završila meč dvostrukom servis greškom. Poljska teniserka će se za plasman u polufinale boriti sa Italijankom Sarom Erani, koja je prethodno nadigrala Karlu Suarez iz Španije sa 5:7, 6:4, 6:3.

Povezana vest:  Nadal: Pre tri nedelje mislio sam da je titula ludi san