Spisak licenciranih igrača „A“ lige

 

BEOGRAD: Darko Aleksić, Relja Zambelić, Marko Matović, Strahinja Rašković, Marko Rusov, Vedran Ćirković, Boško Stanković, Nemanja Ubović, Mihajlo Milivojević, Viktor Rašović, Ilija Đuretić, Igor Mladenović, Mihailo Parezanović, Edo Šehović, Nikola Eškert, Vojislav Vejzagić, Nikola Kovačević, Aleksandar Marković, Nikola Šandor.

VOJVODINA: Boris Vapenski, Zoran Jerković, Uroš Kalinić, Igor Kovačević, Miloš Miličić, Marko Ovuka, Miroslav Ranđić, Petar Filipović, Srđan Vuksanović, Nikola Marić, Miloš Marinković, Nikola Komar, Bora Dimitrov, Vojislav Mitrović, Luka Petić, Miloš Vukičević, Milutin Mitrović, Dušan Vasić, Ivan Basara, Nemanja Matković

NIŠ: Stefan Živić, Igor Kanlić, Lazar Komadinić, Dragan Milojević, Milan Petrović, Miodrag Stanković, Nikola Stevanović, Pavle Stojković, Aleksandar Stanković, Vuk Vuksanović, Mirko bogdanović, Sava Ranđelović, Nemanja Dojčinović, Jovan Cakić, Vladimir Latković, Igor Lazić, Nenad Bosančić, Nenad Petrović, Balša Nikolić, Srđan Barba.

PARTIZAN RAJFAJZEN: Milan Aleksić, Marko Avramović, Stefan Mitrović, Duško Pijetlović, Andrija Prlainović, Nikola Rađen, Živko Gocić, Branislav Mitrović, Slobodan Soro, Luka Mirković, Vladimir Vujasinović, Ratimir Babić, Janko Branković, Neven Ćirković, Miloš Ćuk, Slavko Gak, Draško Gogov, Miloš Kovrlija, Nikola Nikolov, Alen Osmanović, Nikola Radulović, Đorđe Tanasković.

Povezana vest:  Kragujevčani ubedljivi na startu kvalifikacionog turnira

STUDENT: Đorđe Vukmanović, Stefan Živojinović, Ivan Kostić, Dušan Marković, Stefan Marković, Boris Popović, Matija Silaški, Svetozar Stefanović, Nikola Dedović, Aleksa Šaponjić, Mihailo Manić, Janko Radović, Bogdan Petković, Petar Marković, Strailo-Dimitrije Rističević, Stefan Aleksić, Miloš Milanović, Bojan Kukić, Miloš Filipović, Đorđe Tanasković, Luka Simić, Aleksandar Petrović, Ivan Jovičić, Luka Cvijanović.

TENT: Igor Đorđević, Vladimir Jegorović, Miloš Jevremović, Aleksandar Jukić, Stefan Nikolić, Miloš Stanišić, Damjan Tasić, Bojan Vasiljević, Dejan Inđić, Marko Draksimović, Dušan Jovanović, Nemanja Milijanović, Zlatko Rakonjac, Igor Ranđelović, Strahinja Sretković, Nikola Petrović, Filip Ćorić, Vojislav Kanazir, Borivoje Đurić, Srđan Rajčić.

 

Prva „B“ liga

BEČEJ: Vladislav Boljić, Nikola Jović, Svetozar Marković, Nebojša Milovanović, Ivan Mirić, Darko Peslać, Srđan Svetić, Svetislav Čiplić, Velibor Kiza, Miloš Tomašević, Miloš Brkljač, Aleksandar Devedžić, Boris Terzić, Radivoj Kosovac, Stefan Tomašević, Božidar Pelengić, Đorđe Ostojić, Aleksandar Lazarević, Filip Blagojević, Vladimir Bokun, Palotaš Georgelj, Živojin Maleničin, Stevan Strainov, Nemanja Tomašević, Marko Ikač, Mitar Delibašić, Goran Zokić.

GOČ: Marko Petrović, Milorad Aleksić, Nikola Stojković, Savo Milosavljević, Nemanja Spasić, Marko Vujović, Nemanja Đoković, Aleksandar Miličević, Mladen Nikolendžić, Aleksandar Đorđević, Luka Janković, Aleksandar Janković, Aleksandar Čavić, Vladimir Živković, Filip Živković, Slobodan Jeremić, Stefan Dumanović, Miljan Dumanović, Đorđe Dabović, Marko Đokić, Vasilije Stamenić.

Povezana vest:  Zvezda dobila protivnike iz Grčke, Francuske i Turske

ŽAK: Andrej Bačić, Nemanja Budurin, Dalibor Đapa, Mirko Kozarski, Aleksandar Pavić, Aleksandar Pešterić, Igor Suvačarev, Marko Trkulja, Dragan Ćirić, Vlade Prošić, Vladimir Kirić, Marko Cvetković, Strahinja Barbulov, Nedeljko Vuković, Vladan Despotov, Stanko Đukić, Slobodan Jakšić, Dario Kočić, Marko Maksić, Vladimir Momirov, Filip Andrić, Vuk Cvetković, Jovan Božičković.

SPARTAK: Dragan Videc, Žolt Keri, Gabor Kuti, Šandor Labadi, Nemanja Strika, Nemanja Andrić, Nemanja Bačić, Uroš Tešić, Robert Marton, Miloš Korica, Danilo Čabrilo, Danilo Milikić, LJubomir Jančić, Nikola Jurić, Filip Kiš, Vladan Konjević, Igor Letić, Nebojša Čampragov, Filip Čović, Alen Šproh.

ŠABAC: Ivan Vilotić, Đorđe Mašić, Bojan Nikolić, Nenad Živanović, Sava Isakovski, Nikola Car, Petar Vidačić, Bojan Bogićević, Dragan Opačić, Nikola Grujić, Nemanja Lišanin, Nikola Nenadović, Đorđe Selenić, Marko Ankarić, Aleksandar Simić, Predrag Popović, Aleksandar Rakić, Dejan Jovanović, Luka Šipović, Saša Jovanović, Nikola Milovanović, Nikola Komar, Milutin Mitrović, Bora Dimitrov.

ZEMUN: Žarko Nikolić, Miloš Timotić, Luka Radalj, Marko Andrejević, Vladimir Marković, Srđan Mišković, Jovan Jovičić, Uroš Račević, Đorđe Maksimović, Luka Marković, Dušan Balać, Aleksa Milenković, Stefan Vićentijević, Nikola Milanović, Nikola Gogić, Aleksandar Lučić, Dušan Šikman, Luka Petrović, Peđa Prkosovački, Edo Šehović, Luka Petić, Vuk Pilić, Filip Cvetković, Đorđe Marđonović.

Povezana vest:  Srbija ubedljivo pobedila Nemačku

SINGIDUNUM: Edi Alijagić, Uroš Beočanin, Đorđe Bijelić, Aleksandar Gavrić, Zlatan Hukić, Mateja Maksimović, Miloš Matković, Dimitrije Milovanović, Nemanja Morača, Miloš Popović, Miloš Radočaj, Milan Trbojević, Vuk Vujošević, Luka Šerković, Vojislav Kojić, Mihajlo Arizanović, Filip Kljajević, Igor Lopu, Vladimir Ovuka, Radovan Ristić, Miloš Vrzić, Pavle Vukićević.

PROLETER: Miloš Bijelić, Nenad Brakočević, Kristofer Gabrijel Vang, Nemanja Glišić, Andrea Kampanjoli, Milan Kantar, Bojan Mavrenski, Nikola Čikara, Branko Laslo, Strahinja Lučić, Dragan Ristić, Đorđe Ognjanović, Veljko Đorović, Miloš Maksimović, Nemanja Matković.

DINAMO: Goran Vojinović, Dejan Jaćimović, Branislav Bogojević, Darko Batur, Ivan Igić, Igor Joksimović, Milan Mladenović, Nebojša Stević, Bojan Fijatov, Uroš Brkić, Milan Radmanović, Marko Marković, Nenad Stojković, Milorad Ivetić, Aleksandar Stavrevski, Stefan Tripunović, Luka Pavlović, Boris Beč, Vladimir Janketić, Zoran Antonović, Miloš Hamović, Predrag Mandić, Nemanja Đurović.