zvezda partizan tas

Vaterpolisti Zvezde u četvrtfinalu Lige šampiona

Vaterpolisti Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su večeras u revanš utakmici osmine finala kao gosti igrali protiv mađarskog predstavnika Egera nerešeno 8:8 (2:2, 3:0, 1:3, 2:3).
Prvi meč u Beogradu završen je ubedljivim trijumfom predstavnika Srbije rezultatom 13:6.
Zvezda je u prvoj četvrtini dva puta vodila, domaćin dva puta stizao njenu prednost. Sve je rešeno u drugih osam minuta, kada je beogradski tim serijom od 3:0 obezbedio prolazak u četvrtfinalnu fazu.
Domaćin se trudio da ne izgubi u svom bazenu. U poslednjoj četvrtini Zvezda je vodila sa 8:6, ali je Eger uspeo da pet sekundi pre kraja izbori remi.
Golove za Crvenu zvezdu postigli su Prlainović 3, Ivoševia Avramović, Vapenski, Ranđelović i S.Rašović.