tevez GIUSEPPE CACACE AFPTevez strelac za pobedu Juventusa nad Milanom

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras kao gosti ekipu Milana sa 1:0, u derbi utakmici 3. kola italijanske Serije A.
Aktuelni šampion pod vođstvom bivšeg trenera roso-nera Masimilijana Alegrija zasluženo je odneo bodove sa San Sira, jer je igrao bolje i bio nadmoćniji u većem delu susreta.
Odlučio je pogodak Argentinca Karlosa Teveza u drugom poluvremenu na dodavanje Pola Pogbe za treću pobedu Juventusa kojom se učverstio na čelu tabele.
U timu Milana debitovao je španski napadač Fernando Tores, koji je ušao u igru u 76. minutu.
Ranije danas Ćezena i Empoli igrali su nerešeno 2:2.