fioretina slavlje

Napoli ubedljiv protiv Milana, Fiorentina izbila na prvo mesto

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras u gostima ekipu Milana sa 4:0 u utakmici sedmog kola italijanske Serije A. Goleadu u Milanu otvorio je Alan pogotkom u 13. minutu, nastavio je Lorenco Insinje na početku drugog poluvremena, u 48. minutu i u 67, a završio je autogolom Rodrigo Eli deset minuta kasnije.
Napoli je, posle sedam odigranih kola, na šestom mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je ekipa Siniše Mihajlovića, koja je upisala drugi poraz u nizu, na 11. poziciji sa tri boda manje.
Fiorentina je na svom terenu savladala Atalantu sa 3:0 i tom pobedom je izbila na prvo mesto na tabeli.
Golove za Fiorentinu postigli su Josip Iličić u šestom minutu, Borha Valero u 34, dok je konačan rezultat postavio Đoan Verdu u poslednjem minutu utakmice.
Fiorentina je prva na tabeli Serije A sa 18 bodova, dva više od Intera, dok je Atalanta deseta sa 11 bodova.

Povezana vest:  U tuči belgijskih i turskih huligana povređeno 30 osoba