Merkel sutra daje „zeleno svetlo“, Bundesliga od 15. maja?
Nemački fudbalski šampionat, Bundesliga, nastaviće se 15. maja, pošto će kancelarka Angela Merkel sutra dati "zeleno svetlo", prenosi Rojters. Kako se navodi, ta odluka uslediće kao deo paketa ublažavanja restriktivnih mera u zaštiti od korona virusa. Bundesliga je prva od [...]




