Džikić ljut na svoje igrače: Mora muški da se igra protiv jačih od sebe
Trener Partizana Aleksandar Džikić bio je besan na svoje igrače posle poraza od Cedevite, rekavši da ekipa protiv kvalitetnijih protivnika mora da igra "muški" od početka do kraja meča. -Znalo se i pre utakmice šta je Cedevita, a šta je [...]









