Koncert benda The Smile prvi put u Beogradu
Britanski bend “The Smile” su tokom pandemije osnovali najistaknutiji članovi jednog od najuticajnijih bendova današnjice “Radioheada”. Legendarni Thom Yorke i Jonny Greenwood su sa Tomom Skinnerom, bubnjarem “Sons of Kemet”, osnovali bend koji kritičari nazivaju “Radiohead u power trio formatu”. [...]










