Svih 28 kompozicija koje učestvuju na festivalu „Pesma za Evroviziju 2024“ dostupno je na zvaničnom Jutjub kanalu „RTS Pesma Evrovizije“. Objavljen je i raspored učesnika festivala po polufinalima, kao i redosled nastupanja.

U oba polufinala predstaviće se po 14 kompozicija, a najboljih osam iz svakog polufinala boriće se 2. marta u velikom finalu za pobedu, a najbolja po glasovima publike i stručnog žirija predstavljaće Srbiju na Pesmi Evrovizije u Malmeu.

Utvrđen je i raspored učesnika takmičenja po polufinalima, koja će biti održana 27. i 29. februara, kao i redosled nastupanja.

Prvo polufinale

  1. Marko Mandić – Dno
    muzika: Nemanja Filipović, Marko Mandić
    tekst: Marko Mandić, Nemanja Filipović
  2. IRA – Percepcija
    muzika: Mira Maletković, Lazar Belić
    tekst: Mira Maletković
  3. Bojana x David – No No No
    muzika: Boris Subotić
    tekst: Boris Subotić, Violeta Mihajlovska
  4. Lena Kovačević – Zovi me Lena
    muzika: Darko Dimitrov, Robert Bilbilov
    tekst: Vladimir Danilović, Darko Dimitrov
  5. Saša Báša i VirtualRitual – Elektroljubav
    muzika: Saša Báša, Petar Milošević, Aleksa Stanković
    tekst: Saša Báša
  6. Martina Vrbos – Da me voliš
    muzika: Martina Vrbos
    tekst: Martina Vrbos
  7. Filarri – Ko je ta žena
    muzika: Nikola Kirćanski Kei
    tekst: Andrijano Kadović Ajzi
  8. Breskvica – Gnezdo orlovo
    muzika: Henny, Jhinsen
    tekst: Relja Torinno
  9. Hristina – Bedem
    muzika: Hristina Vuković
    tekst: Hristina Vuković
  10. Ivana Vladović – Jaka
    muzika: Milan Stanković – SevdahBaby
    tekst: Milan Stanković – SevdahBaby
  11. Chai – Sama
    muzika: Rap Gorilla, Teodora Vlahović Chai
    tekst: Rap Gorilla, Teodora Vlahović Chai, Aleksandar Ilić
  12. Zorja – Lik u ogledalu
    muzika: Zorja, Lazar Pajić
    tekst: Zorja, Vladan Maksimović
  13. Kavala – Vavilon
    muzika: Boris Krstajić
    tekst: Jana Rančić, Boris Krstajić
  14. Keni nije mrtav – Dijamanti
    muzika: Mateja Đokić, Matija Pešić, Sava Tomić
    tekst: Mateja Đokić
Povezana vest:  Prva svetska turneja grupe Gorilaz

Drugo polufinale

  1. Nadia – Sudari
    muzika: Nađa Terzić, Kosta Pantelić, Nikola Denčić
    tekst: Nađa Terzić
  2. Hydrogen – Nemoguća misija
    muzika: Hydrogen
    tekst: Hydrogen
  3. Iva Lorens – Dom
    muzika: Iva Lorens, A.N.D.R.
    tekst: Iva Lorens
  4. Zejna – Najbolja
    muzika: Marko Drežnjak
    tekst: Zvonimir Đukić
  5. Filip Baloš – Duga je noć
    muzika: Filip Baloš, Ivana Lukić Jymenik
    tekst: Filip Baloš, Ivana Lukić Jymenik
  6. Nemanja Radošević – Jutra bez tebe
    muzika: Saša Milošević Mare
    tekst: Saša Milošević Mare
  7. Yanx – Kolo
    muzika: Yanx
    tekst: Yanx, Mikos Mikeli
  8. Kat Dosa – Tajni začin
    muzika: Slobodan Veljković Coby
    tekst: Slobodan Veljković Coby, Bojana Vunturišević
  9. Džordži – Luna park
    muzika: Slavko Milovanović
    tekst: Pavle Subotić
  10. Dušan Kurtić – Zbog tebe živim
    muzika: Dušan Kurtić, Ivan Kurtić
    tekst: Dušan Kurtić, Ivan Kurtić
  11. Teya Dora – Ramonda
    muzika: Teodora Pavlovska, Luka Jovanović
    tekst: Teodora Pavlovska, Andrijano Kadović Ajzi
  12. Konstrakta – Novo, bolje
    muzika: Milovan Bošković, Jovan Antić, Ana Đurić
    tekst: Ana Đurić
  13. Milan Bujaković – Moje tvoje
    muzika: Petar Pupić
    tekst: Lionel Lombard, Maya Sar
  14. Durlanski – Muzika
    muzika: Rap Gorilla
    tekst: Rap Gorilla, Aleksandar Ilić, Dušan Anisimov
Povezana vest:  Joksimović za Novu godinu u Beogradu

Osim gledalaca RTS-a koji će takmičenje moći da prate na programima RTS-a i putem RTS Planete, „Pesmu za Evroviziju“ moći će da prate i gledaoci širom Evrope i sveta putem zvaničnog Jutjub kanala Pesme Evrovizije.