Najveći regionalni festival muzike i piva u organizaciji Skymusic-a i pod pokroviteljstvom grada Beograda – Belgrade Beer Fest, počinje sutra na Ušću i trajaće do nedelje, 23. juna.

U svom 21. izdanju, omiljena manifestacija beograđana, okupiće vise od 50 izvođača, a pored 3 muzičke bine (Main stage, Electro stage i Riff stage), posetioci će i ove godine moći da uživaju u različitim ukusima najpopularnijeg alkoholnog pića na svetu. Najveći fanovi piva neka se dobro spreme, jer za ovogodišnje izdanje, ponuda sadrži 302 vrste piva – od velikih pivskih brendova do bogate ponude različitih vrsta kraft piva.

Kao headlineri na glavnoj bini najavljena su velika imena domaće muzike, među kojima su Beogradski Sindikat, Dubioza Kolektiv, Električni Orgazam, Ju Grupa, Kerber, Sunshine, Galija, Osvajači, Kanda, Kodža i Nebojša, Smak +, S.A.R.S, Jarboli, Love Hunters i mnogi drugi.

Povezana vest:  Milan Stanković na promotivnoj turneji

U nastavku pogledajte detaljan program i satnicu na svakoj od pomenute tri bine.

PROGRAM I SATNICA NA MAIN STAGE-U

Četvrtak, 20.jun

19.45h Jarboli

21.00h Galija

22.30h Dubioza Kolektiv

00.15h Love Hunters

 

Petak, 21.jun

19.45h Kanda, Kodža i Nebojša

21.00h S.A.R.S.

22.30h Beogradski Sindikat

00.30h Sunshine

01.45h Bojan Ristić House Trumpet

 

Subota, 22.jun

19.45h Del Arno Band

21.00h Smak +

22.15h Električni Orgazam

23.30h Kerber

01.00h Goblini

 

Nedelja, 23.jun

19.45h Let 3

21.00h Osvajači

22.15h YU Grupa

Povezana vest:  Indexi i prijatelji u Beogradu i Novom Sadu

23.30h Neverne Bebe

 

Posetioci će moći da uživaju i u alternativnim zvukovima najperspektivnijih domaćih bendova na Riff stage-u.

 

PROGRAM I SATNICA NA RIFF STAGE-U

Četvrtak, 20.jun

20.00h Plus 1

21.00h Killo Killo Banda

22.20h Stomp!

23.20h The Bite

00.20h SMF

 

Petak, 21.jun

20.00h They drive by night

21.00h Daze

22.00h Gazorpazorp

23.00h Turbo Trans Turisti

00.00h Šajzerbiterlemon

01.00h Prototip

 

Subota, 22.jun

20.00h Yankee Trio

21.00h Dram

22.00h Senshi

23.00h Šaht

00.00h Epilog

 

Nedelja, 23.jun

20.00h Bunt bendovi (Đirika, Mihailo Tatić, Mali Demon)

21.40h Škofja Loka

22.40h Zbogom Brus Li

23.40h Township Rebellion

00.40h Recover

 

Electro stage najavljuje najpoznatija imena domaće elektro scene.

Povezana vest:  Promovisan novi album Bajage i Instruktora "Ovaj svet se menja"

 

PROGRAM I SATNICA NA ELECTRO STAGE-U

Četvrtak, 20.jun

20.30h Timbe

22.30h Rahmanee & Wikluh Sky

00.30h Euphorics & Edge MC

 

Petak, 21.jun

21.00h Mancha

23.30h Dejan Milićević

01.30h Peter Portman

 

Subota, 22.jun

21.00h Boško Baloš

23.00h Marko Nastić

01.00h Vladimir Dragaš

 

Nedelja, 23.jun

20.30h Kacansky & Solence

22.30h Lea Dobričić

00.30h Kacansky & Solence

 

Ulaznice za Belgrade Beer Fest mogu se nabaviti putem sajta efinity.rs, aplikacije eFinity, na blagajnama Beogradske arene i Doma omladine Beograda, kao i u TC Rajićeva (I sprat) i na više od 1.000 Moj kiosk objekata širom zemlje.