Srbiju će na predstojećoj Nedelji mode u Milanu predstavljati modna kreatorka Suzana Perić sa kolekcijom „Passaporto“ (“pasoš”). Revija će se održati 18.02.2020. u okviru platforme “Mad Mood” na kojoj je Suzana nagrađena prošle godine za najboljeg internacionalnog dizajnera.

Tokom revije nastupiće uživo glumica Jelena Gavrilović koja će izvesti numeru Lole Novaković „Ne pali svetla u sumrak“.

Povezana vest:  Nova društvena igra Nikole Đurička za decu: Atletika

Kolekcija “Passaporto“ za jesen-zimu 2020/21 sadrži spektar boja od crvene do crne i bele, a pored odeće obuhvata i cipele i aksesoare. Revija u Milanu se održava uz podršku brendova Tesla voda i Coronita.

Kao pobednica u kategoriji “Winner for Mad Mood” na „Serbia Fashion Week-u“, dizajnerka Suzana Perić po drugi put održava reviju na Nedelji mode u Milanu.

Povezana vest:  Zvezda takmičenja „X Faktor" Tamara Milanović novo zaštitno lice Ellesse brenda

PHOTO:  Andreja Damnjanović