tekvondo_9_dan_zagrebNovi nastup takmičara Tekvondo kluba „Beograd“

Ovog vikenda ponovo u Hrvatskoj nastupila su tri takmičara tekvondo kluba “Beograd” u disciplini formi. Na 9. Don Bosco Open turniru, u juniorskoj selekciji nastupio je Miloš Petković koji je osvojio prvo mesto u svojoj konkurenciji kao i Branislav Kuruca koji je nastupao u konkurenciji seniora 2, odnosno takmičara u starosnoj grupi imeđu 31 i 40 godina. Zauzeo je prvo mesto na pobedničkom postolju, dok je naš treći takmičar Nebojša Anđelković u konkurenciji seniora do 30 godina zauzeo 5. mesto.

Povezana vest:  MMA, U HALI SPORTOVA ODRŽAN „TESLA FAJTING ŠAMPIONAT“, Veličković na putu do Denvera

-Ovo nam je prvi nastup na ovom takmičenju tako da smo zadovoljni ostvarenim rezultatima. Pred nama je sledeceg vikenda nastup na Prvenstvu Srbije za pionire i juniore a potom nastup na M2 turniru za seniore pokraj Zagreba. Ovo će nam biti jedno od bitnih takmičenja u pripremi seniorske selekcije za seniorsko prvenstvo Srbije početkom aprila. Takođe, moram da napomenem da će se u organizaciji Beogradskog tekvondo saveza krajem februara održati Tehničko prvenstvo Beograda kome će prisustvovati internacionalni majstor i osvajač brojnih svetskih i evropskih priznanja Ky Tu Dang koji će održati dvodnevni seminar za takmičare u formama kao i samoodbrane Hap Ki Do-a – rekao je Ljubiša Rakić, trener TK Beograd.