Carlo Ancelotti 1

Anćeloti: Imali smo sreće

Trener fudbalera madridskog Reala Karlo Anćeloti rekao je danas da je njegov tim uz dosta sreće došao do plasmana u polufinale Lige šampiona, iako je u revanšu četvrtfinala u Dortmundu izgubio od Borusije sa 2:0.
Kraljevski klub u polufinale je prošao zahvaljujući pobedi od 3:0 u prvoj utakmici.
-Sve utakmice na ovom nivou su veoma teške. Imali smo sreće i prošli smo dalje. Drago nam je zbog plasmana, ali nikako zbog igre i rezultata. Prvo poluvreme je bilo loše, a u drugom smo se popravili. Fudbal je takav, prave se greške, a neke liče na poklone protivniku. Kasiljas je nekoliko puta sjajno intervenisao u važnim trenucima – naveo je on.
Real je na sinoćnjem meču u Dortmundu mogao prvi da postigne gol i reši sve dileme, ali Anhel di Marija nije iskoristio penal u 17. minutu.

Povezana vest:  Matić: Murinjo me samo pogleda i odmah znam šta hoće