jagodina-prireme

Jagodinci preokretom do bodova protiv Nišlija

Fudbaleri Jagodine saVladali su večeras na domaćem terenu ekipu niškog radničkog sa 2:1, u poslednjoj utakmici 23. kola Superlige Srbije. Jagodinci su bili na ivici iznenađujućeg poraza, nakon što su Nišlije povele desetak minuta posle odmora i odolevale do same završnice.
Činilo se da gostima neće izmaći makar remi, ali su na kraju ostali praznih ruku. Jagodina je angažovanom igrom u finišu napravila veliki preokret i u roku od četiri minuta zasluženo ostvarila trijumf.
Ovom pobedom domaći tim je preuzeo četvrto mesto, dok su Nišlije ostale u sredini tabele.
Jagodina – Radnički Niš 2:1 (Šušnjar 86, Đurić 90 – Krstić 51)
Odigrano ranije danas:
Vojvodina – Rad 0:1 (Injac 52)
Donji Srem – Spartak 1:0 (Mijić 82)
OFK Beograd – Sloboda 1:0 (Jovanović 45)
Odigrano u subotu: Crvena zvezda – Čukarički 4:1, Napredak – Novi Pazar 2:1, Javor – Partizan 0:1, Voždovac – Radnički Kragujevac 5:0.
Tabela: Crvena zvezda 56 bodova, Partizan 53, Čukarički 38, Jagodina 37, Novi Pazar 35, Vojvodina 34, Voždovac 32, Radnički Niš 31, itd.

Povezana vest:  U Barseloni bi Nejmara voleli da vide odmah nakon Olimpijskih igara