FUDBALSKA-LOPTASpartak savladao Novi Pazar sa 3:2

Fudbaleri Spartaka savladali si danas u Subotici ekipu Novog Pazara sa 3:2, u utakmici 27. kola Super lige Srbije.
Slobodan Novaković je udarcem sa ivice šesnaesetrca doneo prednost domaćinu u 17. minutu, a u poslednjim trenucima prvog poluvremena Pazarci su izjednačili golom Nemanje Arsenijevića iz jedanaesterca.
Prethodno je tog igrača na nedozvoljen način u kaznenom prostoru Spartaka zaustavio Veseljko Trivunović, posle kornera Radoša Protića sa desne strane.
Protić je izveo korner i u 52. minutu, ali sa leve strane, a natrčao je Vladimir Otašević i sa deset metara doneo gostima prednost.
Vladimir Kovačević je tri minuta kasnije izjednačio na 2:2, a pobedu Spartaku obezbedio je Ilija Radović u 85. minutu, nakon centaršuta Vladimira Torbice iz slobodnog udarca.
Novi Pazar je zadržao šestu poziciju na tabeli sa 38 bodova, dok su Subotičani deveti sa četiri boda manje.
Novopazarci će u 28. superligaškom kolu dočekati Čukarički, a Spartak će gostovati Radničkom iz Niša.

Povezana vest:  Francuski savez kaznio Nasrija sa tri meča neigranja