partizan donji srem 2Partizan ubedljiv protiv Donjeg Srema

Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom stadionu ekipu Donjeg Srema sa 3:0 (1:0) u poslednjem meču 3. kola Superlige.
Partizan se ovim trijumfom pridružio na prvom mestu na tabeli Crvenoj zvezdi, koja takođe ima maksimalan učinak, ali i lošiju gol razliku.
Golove za domaćina postigli su Petar Škuletić u 45. minutu iz penala, Danko Lazović u 66. i Saša Marković u 75. minutu.
Crno-bele je na ovom meču sa klupe vodio pomoćni trener Zvonko Varga, pošto je Marko Nikolić kažnjen zbog isklučenja na niškom Čairu.
Naredni meč fudbaleri Partizana odigraće u četvrtak kada u Bakuu gostuju ekipi Nefčija u revanš meču za plasman u grupnu fazu Lige Evrope.
Odigrano juče: Vojvodina – Crvena zvezda 0:1 (0:1), Borac – Čukarički 0:0, Napredak – OFK Beograd 2:4 (1:3), Jagodina – Radnički Niš 3:1 (0:1), Spartak – Mladost 1:0 (1:0), Voždovac – Rad 1:6 (0:4) i Novi Pazar – Radnički Kragujevac 2:0 (0:0).
Tabela: Partizan 9 bodova, Crvena zvezda 9, Novi Paza 7, Spartak 7, Rad 6, Vojvodina 6, Čukarički 5, OFK Beograd, Jagodina, Borac svi po 4, Donji Srem 3, itd.