fernando tores italija civil

Tores: Srećan sam, ali potrebno mi je još vremena

Fudbaler Milana Fernando Tores rekao je danas da je srećan zbog prvog gola za taj klub, ali da će mu biti potrebno još vremena za adaptaciju na novu ekipu. Milan je juče remizirao 2:2 protiv Empolija. Tores je u 43. minutu smanjio zaostatak rosonera, a bod Milanu doneo je Kejsuke Honda u 58. minutu.
-Srećan sam zbog gola, ali bih ga rado menjao za pobedu Milana. Za svakog napadača je važno da ulazi u šanse i trese mreže. Razočarani smo zbog remija, ali ne smemo da zaboravimo da smo gubili sa 2:0. Još se navikavam na ekipu, ali sa ovako dobrim saigračima to će biti lakše. Srećan sam i raste mi samopouzdanje, mada znam da uvek mogu bolje – rekao je Tores za klupsku televiziju.
Ekipa Milana posle četiri kola u Seriji A zauzima treće mesto na tabeli sa sedam bodova manje od Rome i Juventusa koji večeras igraju prvenstvene mečeve.
Španac je letos došao u Milan na dvogodišnju pozajmicu iz Čelsija. Prethodno je za londonski klub odigrao ukupno 172 utakmice i postigao 45 golova.

Povezana vest:  Vilanova: Ne verujem da će se ikada pojaviti novi Mesi