Eintracht Frankfurt  Bajer MinhenHet-trik Milera za novu pobedu Bajerna

Fudbaleri Bajerna pobedili su danas u Frankfurtu domaći Ajntraht sa 4:0 (1:0) u utakmici 11. kola Bundeslige.
Bajern je do osmog trijumfa u šampionatu došao nakon het – trika Tomasa Milera.
Miler je mrežu protivnika pogodio u 23, 64. i 67. minutu, dok je konačan rezultat postavio Đerdan Šaćiri u finišu meča.
Bajer je u Leverkuzenu odigrao bez golova sa Majncom, a Šalke nakon poraza od Frajburg (2:0) nastavio sa promenljivim partijama.
Zanimljiv meč i čak sedam golova viđeno je u Hofenhajmu, gde je Keln pogotkom Olkovskog u 83. minutu došao do sva tri boda – 3:4
Rezultati i strelci 11. kola Bundeslige:
Augzburg – Paderborn 3:0 (Verner 7, 47, Kalsen-Braker 69)
Bajer Leverkuzen – Majnc 0:0
Ajntraht Frankfurt – Bajern 0:4 (Miler 23, 64, 67, Šaćiri 86)
Frajburg – Šalke 2:0 (Gunter 22, Šmid 68)
Hofenhajm – Keln 3:4 (Šalai 2, Firminjo 39, 45 – Olkovski 5, 83, Leman 12, Udžah 35)