barsa slavljeBarselona posle preokreta pobedila Almeriju

Fudbalri Barselone pobedili su danas na gostovanju Almeriju sa 2:1 (0:1), u utakmici 11. kola španske Primere.
Barselona je teže nego što se očekivalo prekinula seriju od dva vezana poraza i izašla na kraj se Almerijom.
Domaća ekipa vodila je sve do 72. minuta, kada je Nejmar iskoristio asistenciju Urugvajaca Luisa Suareza i izjednačio rezultat na 1:1.
Deset minuta kasnije sva tri boda Barseloni doneo je Đordi Alba nakon još jednog proigravanja Suareza.
Barselona je nakon ove pobede izbila na prvo mesto na tabeli, pošto Real od 20 sati dočekuje Rajo Valjekano.