jeremy menez milan

Remi Sampdorije i Milana

Fudbaleri Sampdorije i Milana igrali su večeras nerešeno 2:2 u poslednjoj subonjoj utakmici 11. kola italijanske Serije A. Milan je prvi stigao do prednosti preko Stefana El Šaravija u 10. minutu, ali je Sampdrija u sudijskoj nadoknadi vremena prvog poluvremena stigla do izjednačenja, a strelac je bio Stefano Okaka.
Preokret ekipi Siniše Mihajlovića doneo je Eder u 51. minutu, međutim, Milan je 10 minuta kasnije stigao do izjednačneja preko Džerimija Meneza, što će se na kraj ispostaviti kao konačan rezultat.
Milan je utakmicu završio sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Danijel Bonera dobio crveni karton. Srpski internacionalac Nenad Krstičić presedo je ceo meč na klupi Sampdorije.
Ranije danas Sasuolo i Atalanta odigrali su nerešeno bez golova. Sampdorija posle nekompletnog 11. kola zauzima treće mesto sa 20 bodova, pet manje od lidera Juventusa, dok je Milan sedmi sa 17. Ostali mečevi 11. kola Serije igraće se sutra.

Povezana vest:  Grupa G: CSKA pobedio Real, Roma ubedljiva uz het trik Džeka