Crystal Palace  Tottenham HotspurKristal Palas preokretom do pobede nad Totenhemom

Fudbaleri Kristal Palasa osvojili su večeras dragocene bodove u borbi za opstanak savladavši kod kuće ekipu Totenhema sa 2:1, u meču 21. kola Premijer lige.
Novi menadžer Kristal Palasa Alen Parđu uspešno je debitovao na klupi, a njegov tim slavio je posle preokreta u zanimljivoj i uzbudljivoj utakmici.
Poveo je Totenhem početkom drugog poluvremena, domaćin je izjednačio golom iz penala, a pogodak za slavlje postigao je Pančon desetak minuta pre kraja.
Kristal Palas je ovom pobedom pobegao iz opasne zone, dok je Totenhem zastao u borbi za treću poziciju i direktan plasman u Ligu šampiona.
Kristal Palas – Totenhem 2:1 (Gejl 69. penal, Pančon 80 – Kejn 49)