rad slavljeLučanci het-trikom Frajdeja bolji od Spartaka – 3:2, pobede Radničkog Niš i Rada

Fudbaleri Mladosti iz Lučana savladali su danas gostujući Spartak sa 3:2 u meču 18. kola Superlige Srbije.
Udarna igla Lučanaca bio je Frajdej koji je ostvario het trik – sa dva gola iz penala – u devetom i 58, i u 25. minutu, ali se vođstvo od 3:0 domaćih istopilo zahvaljujuvći pogocima Đorđa Ivanovića u 76. i 81. minutu.
Gradski derbi između Rada i Voždovca, koji se igrao bez publike, završio se pobedom domaćih od 2:0 golovima Veselinovića u 56. i Simića u 90. minutu.
Čukarički je remizirao sa Borcem – 1:1, tako da je ostao iza Crvene zvezde na tabeli sa 35 bodova. Beograđani su poveli golom Matića u 49, a izjednačio je u 65. Đerić.
Niški Radnički je na krilima dobrih rezultata protiv „večitih rivala“ savladao Jagodinu kod kuće sa 1:0, a strelac u šestom minutu bio je Popara koji je sa 20 metara efektno matirao golmana gostiju.