Augsburg    WolfsburgAugsburg iznenadio Volfsburg

Fudaleri Bajerna pobedili su danas na gostovanju Hanover sa 3:1 (1:1) u utakmici 24. kola Bundeslige.
Bajern je do petog uzastopnog trijumfa došao posle preokreta i bolje igre u drugom poluvremenu. Domaćin je u 25. minutu poveo golom Kijotake, nekoliko trenutaka kasnije izjednačio je Alonso, a ceo plen Bavarcima doneo je dvostruki strelac Tomas Miler.
Tim iz Minhena povećao je prednost na 11 bodova u odnosu na Volfsburg, koji je izgubio na gostovanju protiv Augsburga – 1:0.
Borusija iz Dotmunda je posle četiri vezana trijumfa zaustavljena u Hamburgu (0:0), dok je Šalke u Gelzenkirehenu pobedio Hofenhajm sa 3:1, uz dva gola Maks Mejera.
Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha odigrali su samo 2:2 u Majncu, iako su do poslednjih 20 minuta imali prednost od 2:0. Golovima Gajsa i Okazakija domaćin je uspeo da dodje do izjednačenja.