Milan Hellas VeronaMilanu samo bod protiv Verone

Fudbaleri Milana i Verone odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.
Milan je bio na pragu pobede, ali je Nikolas Lopez golom u nadokandi sudijskog vremena doneo Veroni izjednačenje.
Gosti su u 18. minutu poveli golom Tonija iz penala, izjednačio je Žeremi Menez krajem prvog poluvremena, takođe sa bele tačke, dok je Tahcidis početkom drugog poluvremena pogodio sopstvenu mrežu za vođstvo Milaneza od 2:1.
Delovalo je da će ekipa Pipa Inzagija stići do trijumfa, ali usledila je velika greška odbrane, koja je u 95. minutu dozvolila Lopezu da primi loptu u kaznenom prostoru protivnika i matira nemoćnog golmana domaćih.
Ranije danas Sampdorija je savladala Kaljari sa 2:0 i drugom pobedom u nizu najavila izalazak iz krize, dok se Kaljari i dalje nalazi u zoni ispadanja.
Golove za ekipu trenera Siniše Mihajlovića postigli su Lorenco De Silvestri u 33. i Samjuel Eto u 72. munutu.
Tim sa Sardinije, na čijem golu je bio reprezentativac Srbije Željko Brkić, poslednjih desetak minuta odigrao je bez isključenog Avelara.
Rezultati i strelci 26. kola:
Sampdorija – Kaljari 2:0 (De Silvestri 33, Eto 72)
Milan – Verona 2:2 (Menez 41. penal, Tahcidis 47. auto gol – Toni 18. penal, Lopez 90+5)