francuska liga logoMonako i Sent Etjen opet nerešeno, ništa ih ne razdvaja

Fudbaleri Monaka i Sent Etjena odigrali su večeras 1:1 u prvoj utakmici 31. kola francuske Lige 1, čime su zadržali pozicije u vrhu tabele.
Monako je četvrti sa utakmicom manje i bodom više od Sent Etjena na četvrtom mestu. „Kneževi“ sada imaju 54 boda, dok treći Olimpik Marselj ima 57, a u nedelju igra sa prvim Pari Sen Žermenom, koji ima 59.
Prvi meč Monaka i Sent Etjena ove sezone završen je takođe nerešeno.
Gostujući Sent Etjen poveo je u 62. minutu golom Melvuta Erdinga glavom posle centaršuta.
Trener Monaka Leonardo Žardim napravio je posle toga potez meča i u 66. minutu je jednog napadača zamenio drugim, pošto je izveo Mateusa Karvalja i uveo Antonija Marsijala, koji je samo dva minuta kasnije volejom zabio loptu u mrežu za 1:1.
Sent Etjen je u finišu imao dobru šansu, ali je Fransoa Klerik bio neprecizan. Gosti su se tako izjednačili sa domaćima i po šansama, pošto su oba tima imale po dve izgledne prilike.