lopta u mrezi

Javor pobedio Rad i preuzeo prvo mesto na tabeli

Fudbaleri Javora nastavili su sa dobrim rezultatima na startu sezone, pošto su danas na svom terenu savladali ekipu Rada sa 3:0 (1:0) u četvrtom kolu Superlige Srbije.
Ivanjičani su slavili augolom defazivca Rada Nikole Maraša u 39, i pogocima Marka Docića u 48. i Jovana Đokića 89. minutu.
Povratnik u najjači rang srpskog fudbala je ovim trijumfom došao na deobu prvog mesta sa Borcem na tabeli Superlige, nakon što su Čačani posle tri pobede doživeli poraz.
Radnik je u Surdulici zabeležio istorijsku pobedu nad ekipom Nenada Lalatovića, prvu u Superligi. Strelac jedinog gola na meču bio je Slaviša Stojanović u 63. minutu iz penala.
Borac je u poslednjih 15 minuta igrao sa igračem manje zbog crvenog kartona Dušana Jovančića.