Kolarov Everton v Manchester City

Gol Kolarova, treća pobeda Sitija

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas u gostima ekipu Evertona sa 2:0 u utakmici trećeg kola Premijer lige.
Ekipa Manuela Pelegrinija je i dalje bez poraza u novoj sezoni, upisala je i treći trijumf i sada ima devet bodova, dok je Everton sakupio četiri.
Siti je na današnjem meču poveo golom Aleksandra Kolarova u 60. minutu. Rahim Sterling je prošao po levoj strani, poslao je loptu do srpskog reprezentativca, koji je zatresao mrežu Tima Hauadra gotovo iz „mrtvog ugla“.
Konačnih 2:0 postavio je Samir Nasri, na asistenciju Jaje Turea, minut pre kraja meča.
U narednom, četvrtom kolu, Mančester siti dočekuje Votford, dok Everton gostuje Totenhemu.
U poslednjoj utakmici današnjeg programa Votford i Sautempton odigrali su bez golova. Novajlija u Premijer ligi, ekipa Votforda, sada je na 11. mestu na tabeli sa tri boda, dok je Sautempton na 18. poziciji sa bodom manje.
Ranije danas, Čelsi je pobedio Vest Bromvič Albion sa 3:2.
Treće kolo Premijer lige sutra zatvaraju Arsenal i Liverpul.