sinisa mihajlovic

Mihajlović: Baloteli je savršen

Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je danas da je fudbaler tog kluba Mario Baloteli bio savršen u pobedi nad Udinezeom.
-Baloteli je odigrao odlično, oštro, zadržavao je loptu, dobio mnogo faulova i nije se žalio. Dokazao je da je na putu da postane stari Baloteli. Njegov talenat nije upitan, to je pitanje uma. Do sada je njegovo ponašanje bilo savršeno i pobrinuću se da ga zadržim na pravom putu – rekao je Mihajlović italijanskim medijima.
Milan je kao gost pobedio 3:2, ali je strepeo jer je na poluvremenu imao tri gola prednosti, koje je Udineze umalo nadoknadio.
-Prvo poluvreme je bilo dobro, ali utakmica se nažalost igra 90 minuta, a ne 45. Moraćemo da naučimo da se bolje snalazimo u takvim situacijama. Dokazali smo da smo odličan tim kada igramo na pravi način – kazao je Mihajlović.
Milan je zabeležio treću pobedu u sezoni i sa još dva poraza zauzima četvrto mesto sa devet bodova.