lukaku slavlje

Lukaku: Dominirali smo, trebalo je da pobedimo

Fudbaler Evertona Romel Lukaku rekao je danas da je njegova ekipa zaslužila pobedu u derbiju protiv Liverpula.
Fudbaleri Evertona i Liverpula odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici osmog kola Premijer lige. Ovo je treći put uzastopno da se gradski derbi ovih rivala završava bez pobednika.
Liverpul je na Gudison parku poveo golom Denija Ingsa u 41. minutu, dok je izjednačenje Evertonu doneo Romelu Lukaku u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu.
-Zaslužili smo da pobedimo danas. Kontolisali smo utakmicu. Priznajem, bilo je teško u finišu prvog poluvremena, ali imali smo sreće da postignemo gol i to je bio podstrek pred nastavak utakmice. Dominirali smo na terenu, ali nismo iskoristili šanse… A, i Simon Minjole je dobro branio – rekao je Lukaku za Skaj sport.
Posle osam odigranih kola, Everton je šesti na tabeli Premijer lige sa 13 bodova, dok je Liverpul na desetoj poziciji sa bodom manje.
I u narednom kolu obe ekipe očekuju teški rivali, pošto Everton dočekuje Mančester junajted, dok Liverpul gostuje Totenhemu.