lipi_konferencijaSP JUŽNA AFRIKA

Lipi: Naš povratak u utakmicu je bio sjajan

Marčelo Lipi, selektor Italije, zadovoljno je komentarisao prvu utakmicu svojih igrača na Svetskom prvenstvu u Južnoafričkoj Republici, gde njegova ekipa brani naslov prvaka sveta.

Odigrala je Italija 1-1 protiv Paragvaja, u utakmici gde su morali da jure zaostatak iz prvog poluvremena.

Povezana vest:  BEOTON ZLATNA LIGA U MALOM FUDBALU,Vodovod najubedljiviji na startu takmičenja

-Naš povratak u utakmicu je bio sjajan. Neizmerno sam zadovoljan na način kako smo reagovali u nastavku – rekao je Lipi i nastavio:

-Paragvaj nam je dao pogodak iz prve njihove akcije prema našem golu. Ni posle toga nisu napravili ništa u napadu, to je činjenica. Mi smo napadali, fino smo igrali na sredini terena i moram biti zadovoljan. Ono što treba popravljati su same rekacije u napadu, trebamo biti bolji u gol šansama.

Povezana vest:  Sedorf: Baloteli još nije vrhunski igrač, ali biće

Na poluvremenu je Lipi zamenio prvog golmana svoje ekipe Djanlijiđi Bufona, te je objasnio i zašto: