Fudbaleri Mladosti iz Lučana zabeležili su i drugu pobedu u Super ligi ove sezone, pošto su danas u Čačku sa 1:0 savladali Borac.

Strelac je bio Obiora Odita u 36. minutu. Posao Mladosti je bio olakšan u drugom poluvremenu, kada je u 59. minutu isključen jedan igrač domaćeg tima.

Mladost je prva na tabeli sa šest bodova, dok je Borac i dalje bez učinka.

Povezana vest:  Nemac ubio dva Italijana posle svađe oko fudbala

Naredni protivnik ekipi Nenada Milovanovića biće Crvena zvezda, koju će dočekati u Lučanima narednog vikenda. Borac će gostovati Voždovcu.

Subotički Spartak je posle nerešenog rezultata u prvom kolu, kao domaćin u Novom Sadu sa 3:1 pobedio Radnički iz Niša.

Strelci su bili Ognjen Mudrinski u 50, Nemanja Ćalasan u 52. i Djordje Ivanović u 90. minutu, dok je za goste u 89. gol dao Saša Stojanović. Radnički je od 52. imao igrača manje, posle isključenja Miloša Živkovića.

Povezana vest:  Antić izostavio Željka Brkića sa spiska igrača za SP

Spartak će u trećem kolu gostovati Radniku u Surdulici, dok će Radnički u Nišu igrati protiv Rada.

Ranije danas su Javor i Novi Pazar u Ivanjici igrali nerešeno 1:1, dok je Voždovac u gostima pobedio Rad sa 2:0.

Zvezda je u petak pobedila Metalac sa 3:1, dok će Napredak sutra dočekati Partizan, Čukarički ekipu Rada, a Vojvodina Bačku.