Fudbaleri Partizana zabeležili su prvu pobedu ove sezone, pošto su večeras i Ivanjici pobedili Javor sa 2:0, dok je Novi Pazar u gostima savladao Spartak sa 4:2 i tako ostvario drugi uzastopni trijumf, u četvrtom kolu Super lige.

Crno-beli su posle remija i dva poraza u Super ligi slavili golom Miroslava Radovića u 13. minutu i Nemanje Mihajlovića iz penala u 71.

Povezana vest:  Kosanović: Ja sam odlučio da tim izađe sa terena

Pazar je u subotici igrao sigurno i brzo je poveo sa 3:0, posle golova Anida Travančića u 8. i 13. minutu, kao i Nikole Dimitrijevića u 22. minutu.

Spartak je smanjio golovima Branimira Jocića u 26. i Milivoja Krmara u 57. minutu, ali je 15 minuta posle toga ostao sa igračem manje, pošto je Nemanja Milić u 72. minutu dobio drugi žuti karton. Pazar je to brzo iskoristio pošto je Petar Kunić je dva minuta posle postigao gol za 4:2.

Povezana vest:  Arsenal uspeo, Atletik bolji nod Napolija,Malme od Salcburga

Enver Alivodić je u drugom minutu nadoknade postigao peti gol za Pazar i postavio konačan rezultat.

Kasnije ove večeri biće odigrano još šest utakmica četvrtog kola Super lige.