Fudbaleri Verdera pobedili su večeras na svom terenu u Bremenu Volfsburg sa 2:1, u utakmici petog kola Bundeslige i ostvarili prvu pobedu u prvenstvu.

Volfsburg je poveo u 69. minutu pošto je autogol postigao Robert Bauer. Verder je uspeo da izjednači preko Lenarta Tija u 86. minutu, a pobedonosni gol postigao je Teodor Gebre Selasije u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Povezana vest:  Lacio siguran protiv Peskare, Milinković - Savić strelac

Posle četiri uzastopna poraza, što je najgori start u prvenstvu u istoriji kluba, Verder je ostvario prvu pobedu u sezoni i na 15. mestu na tabeli ima tri boda.

Volfsburg je vezao dva poraza, a u poslednje četiri utakmice nema pobedu i zauzima 12. mesto na tabeli sa pet bodova.

Ranije danas Bajern je pobedio Hamburg sa 1:0, Bajer Leverkuzen je pobedio Majnc sa 3:2, a Augsburg je bio bolji od Darmštata rezultatom 1:0. Borusija iz Menhengladbaha pobedila je Ingolštat sa 2:0, a nerešeno 3:3 odigrali su Ajntraht i Herta.

Povezana vest:  Čeferin: Trebalo bi formirati regionalne lige